Розклад руху автобусів, м.Заліщики.

Автостанція забезпечує рух пасажирських перевезень по Тернопільському, Чернівецькому, Коломийському, Борщівському та приміських напрямках.

м.Заліщики, Тернопільської обл.

вул. Стефаника, 13
48600
тел. (03554) 2-12-44

Каса працює щоденно з 5.00 до 18.30 год.

Тернопільський напрямок

1. Заліщики – Тернопіль 6.00, 8.50, 14.25
2. Заліщики – Львів 7.10, 16.50
3. Коломия – Тернопіль 7.45, 15.25
4. Городенка – Тернопіль 7.30, 7.55, 9.00
5. Чернівці – Рівне 8.30, 11.35, 18.05
6. Чернівці – Тернопіль 10.45, 13.00, 16.30
7. Чернівці – Львів 14.45
8. Чернівці – Бережани 15.40
9. Чернівці – Почаїв 9.30
10. Кулаківці– Тернопіль 8.20
11. Ворохта – Чортків 18.40
12. Городенка – Київ 17.35
13. Чернівці – Золочів 18.10
14. Чернівці-Брест 17.03
15. Чернівці – Гримайлів 15.55
16. Чернівці-Бучач 13.25
17. Заліщики – Хмельницький 6.40
18. Чернівці – Монастириськ 14.55

Чернівецький напрямок

1. Заліщики – Чернівці 6.00, 8.40, 13.00, 16.00
2. Бучач – Чернівці 7.10
3. Борщів – Чернівці 7.30, 8.55
4. Чемирівці – Чернівці 9.20
5. Бережани – Чернівці 10.30
6. Тернопіль – Чернівці 11.40, 9.40
7. Рівне – Чернівці 9.40, 14.50, 18.00
8. Почаїв – Чернівці 15.35
9. Зелений Гай – Чернівці 6.40, 12.45
10. Львів – Чернівці 19.30
11. Більче-Золоте – Чернівці 6.50
12. Брест – Чернівці 6.10
13. Свершківці – Чернівці 7.25, 16.40
14. Чортків – Чернівці 7.30
15. Гусятин – Чернівці 10.45
16. Монастирська – Чернівці 8.20
17. Колодрібка – Чернівці 8.30, 14.20
18. Скала-Подільська – Чернівці 7.45
19. Гримайлів – Чернівці 9.00
20. Касперівці – Чернівці 9.10, 12.30
21. Заліщики – Чернівці 13.30
22. Колодрібка – Чернівці 14.20
23. Тернопіль – Чернівці 18.20
24. Золочів – Чернівці 8.50
25. Кременець – Чернівці 13.00
Коломийський напрямок

1. Тернопіль – Городенка 14.35, 16.35, 18.15
2. Тернопіль – Коломия 17.30
3. Кам`янець-Подільський – Калуш 16.55
4. Чортків – Ворохта – 9.00
5. Київ – Городенка 6.30
6. Кам`янець-Подільський – Івано-Франківськ 9.40

Борщівський напрямок

1. Заліщики – Кам`янець-Подільський 6.50
2. Калуш – Кам`янець-Подільський 9.25
3. Заліщики – Борщів 11.10, 16.55(ч/з Товсте)
4. Заліщики – Шипівці 10.10, 13.10 (ч/з Товсте)
5. Чернівці – Борщів 14.35 (ч/з Касперівці)
6. Заліщики – Борщів 17.15 (ч/з Касперівці)
7. Заліщики – Хмельницький 6.40
8. Чернівці – Чемирівці 17.40 (ч/з Товсте)
9. Чернівці – Більче-Золоте 14.10
10. Івано-Франківськ – Кам`янець-Подільський 16.40
11. Чернівці – Скала-Подільська 15.25
12. Чернівці – Гусятин 16.35

Приміські маршрути

1. Заліщики – Колодрібка 11.30, 17.00 (крім середи, суботи)
2. Заліщики – Свершківці 11.55 (крім неділі)
3. Заліщики – Нирків 5.20, 12.05
4. Заліщики – Іване-Золоте 7.10, 11.30
5. Заліщики – Мишків 5.30, 12.15
6. Заліщики – Буряківка 12.55 (крім неділі)
7. Заліщики – Кошилівці 11.30 (крім неділі)
8. Заліщики – Солоне 10.50
9. Заліщики – Лисівці 10.10, 13.10 (крім неділі)
10. Заліщики – Новосілка 7.10, 10.00, 12.45, 16.30
11. Чернівці-Зелений Гай 11.05
12. Чернівці – Колодрібка 11.55
13. Чернівці – Свершківці 15.10
14. Чернівці – Касперівці 11.15, 15.15
15. Тернопіль – Кулаківці 19.00